× HOME MEBLE OŚWIETLENIE DODATKI NOWOŚCI PROMOCJE dostępne 24H OUTLET MARKI

SZYBKI KONTAKT

sklep@zona-design.pl
tel. +48 12 33 34 552
poniedziałek - piątek 09:00 - 17:00

tel. + 48 12 33 34 552 email. sklep@zona-design.pl

Termin dostawy

W naszej ofercie znajdują się produkty różnych producentów zarówno polskich jak i europejskich, dlatego  czasy wysyłki są różne. Podany termin dostawy dotyczy produktów dostępnych w magazynie producenta. Czas dostawy może ulec zmianie dla produktów nie dostępnych w magazynie producenta.

  1. towar dostępny 24H – Produkt znajduję się w naszym magazynie. Zamówienia otrzymane do godziny 9.00 realizowane są w ten sam dzień. Zamówienia złożone po godzinie 9.00  wysyłane będą w następnym dniu. Uwaga: produkty o niestandardowych gabarytach wysyłane są w dniu następnym.
  2. produkt na zamówienie wysyłka 7-14 dni  – Produkt znajduje się w magazynie producenta. Termin dostawy wynosi od 7 do 14 dni roboczych. Czas dostawy może ulec zmianie dla produktów nie dostępnych w magazynie producenta. W razie zmiany terminu dostawy przez producenta, klient będzie niezwłocznie informowany o zmianie przebiegu realizacji zamówienia.
  3. produkt na zamówienie wysyłka 7-21 dni  – Produkt znajduje się w magazynie producenta. Termin dostawy wynosi od 7 do 21 dni roboczych. Czas dostawy może ulec zmianie dla produktów nie dostępnych w magazynie producenta. W razie zmiany termin dostawy przez producenta, klient będzie niezwłocznie informowany o zmianie przebiegu i czasie realizacji zamówienia
  4. produkt na zamówienie wysyłka 6 tygodni  – Produkt zamawiany na specjalne zamówienie. Termin dotyczy takich producentów jak Trebord i Prostoria. W razie zmiany termin dostawy przez producenta, klient będzie niezwłocznie informowany o zmianie przebiegu realizacji zamówienia.

Sklep internetowy KARE DESIGN sklep internetowy. Nowoczesne Meble

Sprawdź naszą ofertę - na pewno znajdziesz coś dla siebie z Kare Design lub innej firmy oferowanej przez nas.

                                                                                                                                                     

SZYBKI KONTAKT

sklep@zona-design.pl
tel. +48 12 33 34 552
poniedziałek - piątek 09:00 - 17:00